AYNI GÜN KARGO
HEDİYELİ ÜRÜN
  • Polar Vantage V Siyah
  • Polar Vantage V Siyah

Polar Vantage V Siyah

Türkiye Resmi Distribütörü Garantili
  • İNDİRİM
  • 0.00 TL 11,999.00 TL
Vade Farksız 6 Taksit
1,999.83 TL 'den başlayan taksitlerle
% 100 Orjinal Ürün Garantisi
İade ve Değişim Garantisi

PROFESYONELLER GİBİ ANTRENMAN YAPIN, PROFESYONELLER GİBİ DİNLENİN

Belirli bir hedefi gerçekleştirmek için antrenman yaptığınızda, farklı antrenman ve dinlenme türlerindeki dengeyi bulmanız gerekir. Polar Vantage V her bir antrenman seansındaki antrenman yükünüzü izler, günlük ve uzun vadeli dinlenme seviyelerinizi ölçer ve çok fazla, çok az veya kararında antrenman yaptığınızı söyleyerek kişisel sınırlarınızı öğrenmenize yardımcı olur.
Polar Vantage V size her gün için kişiselleştirilmiş bir antrenman önerisi sunar ve aşırı antrenman, sakatlık veya hastalık risklerinde sizi uyarır. Ayrıca, antrenman dışında bir şeyden dolayı çok fazla stresli olduğunuzu algılayabilir ve ivmeniz düşmeye başlarsa sizi motive eder.

TRAİNİNG LOAD PRO
Antrenman yaptığınızda vücudunuzun farklı sistemleri zorlanır. Polar Vantage V ile antrenman seanslarınızın bu farklı sistemleri nasıl zorladığına ve bunun performansınızı nasıl etkilediğine ilişkin genel bilgi elde edersiniz.

Training Load Pro size hem kardiyovasküler hem de kas-iskelet sisteminiz için antrenman yükü seviyesini verir (Kardiyo Yükü ve Kas Yükü), ayrıca ne kadar zorlandığınızı hesaba katar (Öznel Yük).

Her bir vücut sisteminin ne kadar zorlandığını bildiğiniz zaman, doğru sistemi doğru zamanda çalıştırarak antrenmanınızı optimize edebilirsiniz. Her bir antrenman yükü için size sayısal bir değer, sözlü bir geri bildirim ve görsel, maddelerden oluşan bir skala sunulur.

KARDİYO YÜKÜ
Kardiyo Yükü değeriniz, antrenman seansınızın kardiyovasküler sisteminizi ne kadar zorladığını söyler. Her egzersiz sonrasında kalp atış hızı verilerinizden hesaplanır.

Kardiyo Yükünüz, antrenman yükünün ölçümünde genel kabul gören yöntem olan antrenman impulsu (TRIMP) olarak hesaplanır.

KAS YÜKÜ
Kas yükü, antrenman seansınız sırasında kaslarınızın ne kadar zorlandığını söyler. Kas Yükü kısa intervaller, sprintler ve tepe antrenmanı seansları gibi zorluk derecesi yüksek olan ve kalp atış hızınızın, zorluk derecesindeki değişimlere tepki vermeye yeterli zamanı olmadığı antrenmanlarda antrenman yükünüzü ölçmenize yardımcı olur.

Kas Yükü, koşu veya bisiklet seansında ürettiğiniz mekanik enerji miktarını (kJ) gösterir. Bu, sizin enerji çıktınızı temsil eder (o eforu sarf etmek için kullandığınız enerji girdinizi değil). Genel olarak formunuz ne kadar yerindeyse, enerji girdi ve çıktı farkınızdaki verimlilik de o kadar iyidir. Kas Yükü, güç verilerinizden hesaplandığı için koşu egzersizlerinizde (ve sürüş güç ölçeri kullanıyorsanız bisiklet seanslarında) yalnızca Kas Yükü değeri elde edersiniz.

ALGILANAN YÜK
Algılanan Yük, antrenman seansınızın ne kadar zorlu geçtiğine ilişkin şahsi deneyiminizi hesaba katan bir değerdir.

Antrenman ve dinlenme sırasında dengeyi bulmanın yolu vücudunuzu dinlemekten ve hissettiklerinizle Polar Vantage V'den edindiğiniz verileri birleştirmekten geçer. Bu, sporcuların uygulayarak öğrendiği bir şeydir ve antrenman verileriniz vücudunuzu daha iyi tanımanıza yardımcı olur.

Algılanan Yükünüz, antrenman yükünün ölçümünde genel kabul gören bilimsel bir yöntem olan Algılanan Zorluk Derecesi (RPE) ile ölçülür. Algılanan yük seviyeleriniz bir antrenman seansının, son 90 günlük seans ortalamanıza kıyasla ne kadar zor geçtiğini gösterir.

ZORLANMA VE TOLERANS
Bireysel antrenman seanslarınızdaki antrenman yüküne ek olarak, zorlanma ve tolerans farkı anlamına gelen Kardiyo Yükünün zaman içindeki ilerlemesini izleyebilirsiniz.

Zorlanma, kendinizi son zamanlardaki antrenmanlarda ne kadar zorladığınızı ortaya koyar. Son 7 gündeki ortalama günlük yükünüzü gösterir.

Tolerans, bir kardiyo antrenmanına dayanabilmek için ne kadar hazırlıklı olduğunuzu gösterir. Son 28 gündeki ortalama günlük yükünüzü gösterir. Kardiyo antrenmanı toleransınızı iyileştirmek için antrenmanlarınızı daha uzun bir zaman zarfında yavaşça artırın.

Kardiyo Yükü Durumunuz, Zorlanma değerinizle Tolerans değerinizi karşılaştırır ve antrenmanınızın vücudunuza nasıl etki ettiğini ölçer.

GÜNLÜK DİNLENME
Ortostatik Test (Polar H10 gereklidir) ile günlük kardiyo dinlenme seviyenizi ölçebilirsiniz. Test, kalp atış hızınızı ve kalp atış hızı değişkenliğinizi temel alır, ayrıca hem antrenmandan hem de kalitesiz uyku ve çalışma baskısı gibi hayatın diğer unsurlarından kaynaklanan stres dahil olmak üzere hayatınızdaki tüm stres faktörlerini hesaba katar.

ANTRENMAN VE DİNLENME DENGESİ
Recovery Pro, antrenmanlarınızla dinlenmenizin sırasındaki dengeyi izlemek amacıyla uzun vadeli dinlenme verilerinizi uzun vadeli antrenman yükünüzle bir araya getirir. Böylece çok fazla, çok az veya kararında antrenman yaptığınızı söyleyerek kişisel sınırlarınızı öğrenmenize yardımcı olur.

DİNLENME GERİ BİLDİRİMİ
Recovery Pro ile hem mevcut kardiyo dinlenme seviyeniz hem de uzun vadeli antrenman ve dinlenme dengeniz hakkında geri bildirim alırsınız. Polar Vantage V bu ikisini, günlük olarak sunulan kişiselleştirilmiş bir antrenman önerisi halinde bir araya getirir.

Ölçüler

46 x 46 x 13 mm

Ağırlık

66 g

Ekran

Daima Gorilla Glass özellikli renkli dokunmatik ekranla sunulur. Boyut 1,2", çözünürlük 240 x 240.

Pil

320 mAh Li-pol pil. Pil ömrü, antrenman modunda (GPS ve bilekten kalp atış hızı ölçümü) en fazla 40 saat.

GPS ve Barometre

Entegre GPS & GLONASS. Hızlı bağlantı süreleri için yardımlı GPS. Barometrik yükseklik, eğim, tırmanış ve iniş.

Bağlanabilirlik

Düşük Enerjili Bluetooth. Şarj etme ve veri senkronizasyonu için özel USB kablo.

Saat

Saat ve tarih. İleri Atma özellikli alarm.

Sensörler

Polar BLE kalp atış hızı sensörleriyle uyumlu.

Suya dayanıklılık

Benzer Ürünler

AYNI GÜN KARGO
HEDİYELİ ÜRÜN
Suunto 9 Peak Birch White Titanyum SS050519000
indirim
0.00 TL 22,680.00 TL
Vade Farksız 6 Taksit
AYNI GÜN KARGO
HEDİYELİ ÜRÜN
Suunto 9 Peak Moss Gray SS050524000
indirim
0.00 TL 18,360.00 TL
Vade Farksız 6 Taksit
AYNI GÜN KARGO
HEDİYELİ ÜRÜN
Garmin Venu 3 Siyah Deri Kayışlı 010-02784-52
indirim
0.00 TL 26,285.38 TL
Vade Farksız 6 Taksit
AYNI GÜN KARGO
HEDİYELİ ÜRÜN
Garmin Epix Pro Gen 2 Standart Edition 010-02804-21
indirim
0.00 TL 52,699.77 TL
Vade Farksız 6 Taksit
AYNI GÜN KARGO
HEDİYELİ ÜRÜN
Polar Pacer Purple Dusk S-L
%5indirim
8,999.00 TL 8,549.05 TL
Vade Farksız 6 Taksit
AYNI GÜN KARGO
HEDİYELİ ÜRÜN
Polar Pacer Pro White Red S-L
%5indirim
12,999.00 TL 12,349.05 TL
Vade Farksız 6 Taksit
AYNI GÜN KARGO
HEDİYELİ ÜRÜN
Polar Pacer Pro Blue Blue S-L
%5indirim
12,999.00 TL 12,349.05 TL
Vade Farksız 6 Taksit
AYNI GÜN KARGO
HEDİYELİ ÜRÜN
Polar Pacer Pro Autumn Maroon S-L
%5indirim
12,999.00 TL 12,349.05 TL
Vade Farksız 6 Taksit
AYNI GÜN KARGO
HEDİYELİ ÜRÜN
Garmin Tactix 7 Pro Edition 010-02704-11
indirim
0.00 TL 53,248.05 TL
Vade Farksız 6 Taksit
AYNI GÜN KARGO
HEDİYELİ ÜRÜN
Garmin Epix Sapphire Beyaz Titanyum 010-02582-21
indirim
0.00 TL 52,345.00 TL
Vade Farksız 6 Taksit

Alışveriş Sepetim