AYNI GÜN KARGO
HEDİYELİ ÜRÜN
  • Garmin Forerunner 955 Beyaz 010-02638-31
  • Garmin Forerunner 955 Beyaz 010-02638-31

Garmin Forerunner 955 Beyaz 010-02638-31

Türkiye Resmi Distribütörü Garantili
  • İNDİRİM
  • 0.00 TL 26,898.17 TL
Vade Farksız 6 Taksit
4,483.03 TL 'den başlayan taksitlerle
Stoklarda bulunmamaktadır.

PARKURA ÖNCÜLÜK ET
Kürsüye doğru gitmek mi? Bu hafif akıllı saati bileğinize alın. Elinizden gelenin en iyisini yapın ve bir sonraki yarışınıza kendinizi hazırlayın

Uykudan antrenmana kadar sağlığınızın tam detaylı bir resmini görmek için akıllı saat modunda 15 güne kadar pil ömrü elde edin.

Yeni, duyarlı dokunmatik ekranla istatistikler ve haritalar arasında gezinin.

Tam renkli, dahili haritalar ve multi bant GPS kullanarak her bir rotayı güvenle koşun.

Antrenman hazırlığı ile verimli bir antrenmana ne zaman hazır olacağınızı bilin.

Yarış widget'ında önerilen günlük antrenmanlar, parkur ayrıntıları ve daha fazlasıyla stratejinizi planlayın.

Geliştirilmiş bir antrenman durumu özelliği ile yetersiz mi yoksa aşırı mı antrenman yaptığınızı bilin.

GELİŞMİŞ BATARYA ÖMRÜ
Akıllı saat modunda 15 güne kadar pil ömrü elde edin. GPS modunda 42 saate kadar çıkar. UltraTrac™ modunda 80 saate kadar daha da uzun süre kullanın.

DOKUNMATİK EKRAN VE TUŞLAR
Standart tuş kontrolleri veya yeni, duyarlı dokunmatik ekran ile haritalar ve istatistikler arasında tıklayın veya kaydırın.

KOŞUCULARA ÖZEL TASARIM
Sadece 52 gram ağırlığıyla Forerunner 955 akıllı saat, hafifliği hissetmenizi ve vücudunuza uyum sağlamanızı sağlar

ANTRENMAN HAZIRLIĞI
Uyandığınız andan itibaren uyku kalitenize, toparlanmanıza, egzersiz yükünüze ve daha fazlasına dayalı olarak bir hazırlık puanı alın, böylece zorlamak ya da dinlenmek için iyi bir gün olup olmadığına karar verebilirsiniz.

SABAH RAPORU
Uyanır uyanmaz, HRV durumu ve hava durumunun yanı sıra uyku, toparlanma ve antrenman görünümünüz hakkında bir genel bakış alın. Hatta görmek istediklerinizi size göstermesi için raporunuzu özelleştirebilirsiniz

HRV DURUMU
Firstbeat Analytics™ ekibimiz tarafından geliştirilen teknolojiye dayalı olarak uyurken kalp atış hızı değişkenliği aracılığıyla genel sağlığınız, antrenmanınız ve toparlanmanız hakkında daha derin bir anlayış kazanın.

YARIŞ EKRANI
Antrenman ipuçları, günlük önerilen antrenmanlar ve parkur ayrıntılarına, hava durumuna ve performansa dayalı tamamlama süresi tahminleriyle bir sonraki yarışınıza hazırlanın.

GÜNLÜK ÖNERİLEN EGZERSİZLER
Garmin Connect™ akıllı telefon uygulama takviminizdeki yarışların yanı sıra performansınıza ve toparlanmanıza uyacak şekilde her koşudan sonra uyarlanan günlük önerilen antrenmanlarınızın tamamını bir hafta boyunca görüntüleyin.

GARMIN COACH
Ücretsiz uyarlanabilir antrenman planları, size ve hedeflerinize uyum sağlayan uzman koçların rehberliğini içeren 5K, 10K ve yarı maraton programlarını içerir.

KOŞU GÜCÜ
Bir Running Dynamics Pod veya HRM-Pro™ monitör kullanırken koşarken yola ne kadar güç uyguladığınızı bileğinizden sürekli olarak ölçün.

REAL-TIME STAMINA
Eforunuzu takip etmek ve yönetmek için bu verileri kullanın ve koşu veya bisikletinizin başlangıcında aşırı efordan kaçınmaya yardımcı olun.

KOŞU DİNAMİĞİ
Bir Koşu Dinamikleri Podu veya HRM-Pro monitörü kullanırken, Forerunner 955 saat kadans, adım uzunluğu, yerle temas süresi ve denge gibi önemli koşu ölçümlerini ölçer.

ANTRENMAN DURUMU
HRV durumu, son egzersiz geçmişiniz ve performansınız gibi yeni göstergeleri kullanarak, genel eforunuz hakkında ve verimli bir şekilde antrenman yapıp yapmadığınız, zirveye çıkıp çıkmadığınız veya gergin olup olmadığınıza dair kolay bir fikir edinin.

AKUT YÜK
Kondisyonunuzu ve antrenman geçmişinizi geliştirmek için son antrenmanlarınızın yoğunluğunu optimum aralıkla karşılaştırın.

ANTRENMAN ETKİSİ
Aerobik ve anaerobik antrenman etkisi geribildirimi ile antrenmanlarınızın dayanıklılığınızı, hızınızı ve gücünüzü nasıl etkilediğini görün.

PACEPRO™ ÖZELLİĞİ
PacePro özelliği, bir parkuru koşarken not ayarlı rehberlikle hızınıza ayak uydurmanıza yardımcı olur.

TOPARLANMA SÜRESİ
En son antrenmanınızın yanı sıra genel stres, uyku ve antrenman dışındaki günlük aktivitelere dayalı olarak bir sonraki yüksek eforlu antrenmanınızdan önce ne kadar sürede toparlanmanız gerektiğini bilin.

VO2 MAKS
Nasıl performans göstermeyi bekleyebileceğinizin bir göstergesi olan VO2 Max ile daha akıllıca antrenman yapın. Bu ölçüm, ısı veya irtifadan kaynaklanabilecek performans değişikliklerini bile hesaba katar.

PERFORMANS DURUMU
Koşarken, mevcut performans yeteneğinizin gerçek zamanlı bir değerlendirmesi için hızınızın, kalp atış hızınızın ve kalp atış hızı değişkenliğinizin bir analizini alın.

ANTRENMAN PLANLARI SENKRONİZASYONU
Garmin Connect™ uygulamasından iç ve dış mekan antrenman planlarınızı alın veya TrainingPeaks® ve TrainerRoad dahil olmak üzere diğer platformlardan Forerunner'ınızla sorunsuz bir şekilde senkronize edin.

DAHİLİ SPOR UYGULAMALARI
Bisiklete binme, triatlon, havuz ve açık suda yüzme, koşu parkuru ve daha fazlası için aktivite profilleriyle antrenmanlarınızı değiştirin. Yarışlar ve antrenmanlar için tek bir düğmeye basarak değiştirin.

GÖRSEL YARIŞ ÖNGÖRÜCÜ
Koşu geçmişinize ve genel kondisyon seviyenize bağlı olarak, 5K, 10K ve hatta bir maraton için hızınızın ne olabileceğine dair bir tahmin alın. Ayrıca trend verileri, antrenmanınızın zaman içindeki etkisini vurgular.

MULTI BANT DESTEĞİ
Birden fazla küresel navigasyon uydu sistemine erişin ve GNSS sinyallerinin yansıtıldığı, zayıf veya tipik olarak nüfuz etmediği alanlarda gelişmiş doğruluk için navigasyon uyduları tarafından gönderilen birden çok frekansa erişin. zorlu ortamlarda bile size ne kadar uzağa ve ne kadar hızlı koştuğunuz konusunda üstün doğruluk sağlar.

TAM RENKLİ HARİTALALAR
İster şehir sokaklarında koşuyor olun ister yoğun şekilde kaplı patikalarda koşuyor olun, Forerunner 955 sizi rotanızda tutmak için tam renkli, yerleşik haritalama sağlar.

ADIM-ADIM NAVİGASYON
Bir sonraki dönüşün ne zaman geleceğini önceden bilmenizi sağlayan adım adım yol tariflerinin yardımıyla bir rotayı takip edin.

GİDİŞ-DÖNÜŞ YÖNLENDİRME
Trendline™ popüler yönlendirme ile en iyi yerel yolları bulmak kolaydır. Sadece istediğiniz mesafeyi girin ve Forerunner 955 sizi başlangıç ​​noktanıza geri getirecek rotalar önerecektir.

İLERİDE
Parkur boyunca ilgi çekici noktalar için bir bakışta farkındalık elde edin. Ek olarak, performans ölçümlerini, ayrık süreleri ve mesafeyi/yüksekliği görüntüleyin - ayrıca yaklaşan önemli rota noktalarının bir özetini görüntüleyin.

CLIMBPRO ÖZELLİĞİ
Yokuş, mesafe ve yükseklik kazanımı dahil olmak üzere mevcut ve yaklaşan tırmanışlarınız hakkında gerçek zamanlı bilgileri görmek için indirilen kurslarda ClimbPro tırmanış planlayıcıyı kullanın.

GÜVENLİK VE TAKİP ÖZELLİKLERİ
Kendinizi güvende hissetmiyorsanız veya saatiniz bir olay olduğunu algılarsa, Yardım ve olay algılama özellikleri1 konumunuzu acil durumda iletişime geçilecek kişilere gönderir. Olay algılama, yalnızca belirli etkinlik profilleri için varsayılan olarak etkinleştirilmiştir.

PARKURLAR
Garmin Connect uygulamasında mevcut kursları oluşturun veya bulun, böylece koşacak yerleriniz asla tükenmez. Veya Strava ve Komoot gibi diğer platformlarda bir tane planlayın, ardından bunları otomatik olarak Forerunner akıllı saatinizle senkronize edin.

BİLEK TABANLI KALP HIZI
Saat, en yeni nesil kalp atış hızı sensörümüzle kalp atış hızınızı2 sürekli olarak örnekler ve siz dinlenirken çok yüksek veya çok düşük kalırsa sizi uyarır. Ayrıca aktiviteler sırasında, hatta yüzerken bile ne kadar sıkı çalıştığınızı ölçmenize yardımcı olur.

BODY BATTERY™ ENERJİ TAKİBİ
Aktivite ve dinlenme için en iyi zamanları bulabilmeniz için vücudunuzun enerji seviyelerini takip edin2.

UYKU PUANI VE GELİŞMİŞ UYKU İZLEME
Uykunuzun kalitesi ve nasıl daha iyi yapabileceğinize dair öngörüler için bir puan alın. Hatta farklı uyku aşamalarının yanı sıra kalp atış hızı, stres, Pulse Ox3 ve solunumun kaydını tutun.

PULSE OX SENSÖRÜ
Bilek tabanlı bu Pulse Ox sensörü3, gelişmiş uyku izleme ve irtifa uyumunu desteklemek için kan oksijen doygunluk seviyelerini izler.

KADIN SAĞLIĞI TAKİBİ
Menstrüel döngünüzü veya hamileliğinizi takip etmek için Garmin Connect uygulamasını kullanın. Belirtileri günlüğe kaydedin, egzersiz ve beslenme eğitimi alın ve daha fazlasını yapın. Hatta ayrıntıları bileğinizde görün ve kaydedin.

SAĞLIK SNAPSHOT™ ÖZELLİĞİ
Kalp atış hızı2, kalp atış hızı değişkenliği, Pulse Ox3, solunum ve stres dahil olmak üzere önemli istatistikleri kaydetmek için 2 dakikalık bir oturum kaydedin. Ardından, paylaşmak için uyumlu akıllı telefonunuzdaki Garmin Connect™ uygulaması aracılığıyla bu istatistiklerle bir rapor oluşturun.

MÜZİK
Spotify®, Deezer veya Amazon müzik hesaplarınızdan 500'e kadar şarkı ve çalma listeleri indirin (abonelik gerekebilir).

GARMIN PAY™ TEMASSIZ ÖDEMELER
Katılımcı sağlayıcılar aracılığıyla Garmin Pay temassız ödemeler4 ile ödeme hatlarında kolaylıklar yaratın.

AKILLI BİLDİRİMLER
Apple® veya Android™ akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde e-postaları, metinleri ve uyarıları doğrudan saatinizden alın. Bir Android telefonunuz varsa, metinlere bile yanıt verebilirsiniz.

SMART TRAINER KONTROLÜ
Parkurları veya antrenmanları saatinizden kullandığınızda parkur simülasyonu, otomatik direnç değişiklikleri ve antrenman istemleri için ANT+® teknolojisi aracılığıyla Tacx® Smart trainer'ınızı kontrol edin.

GARMIN CONNECT UYGULAMASI
Sağlık ve fitness bilgilerinizi görün, arkadaşlarınızla bağlantı kurun ve rekabet edin, rozetler kazanmak için mücadelelere kaydolun ve daha fazlasını yapın. Hepsi ücretsiz abonelik uygulamasında.

CONNECT IQ™ MAĞAZASI
Uyumlu akıllı telefonunuza indirilen Connect IQ Store uygulamasından eşleştirilmiş saatinize saat yüzleri, veri alanları ve uygulamalar ekleyin.

Benzer Ürünler

AYNI GÜN KARGO
HEDİYELİ ÜRÜN
Suunto 9 Peak Birch White Titanyum SS050519000
indirim
0.00 TL 22,680.00 TL
Vade Farksız 6 Taksit
AYNI GÜN KARGO
HEDİYELİ ÜRÜN
Suunto 9 Peak Moss Gray SS050524000
indirim
0.00 TL 18,360.00 TL
Vade Farksız 6 Taksit
AYNI GÜN KARGO
HEDİYELİ ÜRÜN
Polar Vantage V Siyah
indirim
0.00 TL 11,999.00 TL
Vade Farksız 6 Taksit
AYNI GÜN KARGO
HEDİYELİ ÜRÜN
Garmin Venu 3 Siyah Deri Kayışlı 010-02784-52
indirim
0.00 TL 26,285.38 TL
Vade Farksız 6 Taksit
AYNI GÜN KARGO
HEDİYELİ ÜRÜN
Garmin Epix Pro Gen 2 Standart Edition 010-02804-21
indirim
0.00 TL 52,699.77 TL
Vade Farksız 6 Taksit
AYNI GÜN KARGO
HEDİYELİ ÜRÜN
Polar Pacer Purple Dusk S-L
%5indirim
8,999.00 TL 8,549.05 TL
Vade Farksız 6 Taksit
AYNI GÜN KARGO
HEDİYELİ ÜRÜN
Polar Pacer Pro White Red S-L
%5indirim
12,999.00 TL 12,349.05 TL
Vade Farksız 6 Taksit
AYNI GÜN KARGO
HEDİYELİ ÜRÜN
Polar Pacer Pro Blue Blue S-L
%5indirim
12,999.00 TL 12,349.05 TL
Vade Farksız 6 Taksit
AYNI GÜN KARGO
HEDİYELİ ÜRÜN
Polar Pacer Pro Autumn Maroon S-L
%5indirim
12,999.00 TL 12,349.05 TL
Vade Farksız 6 Taksit
AYNI GÜN KARGO
HEDİYELİ ÜRÜN
Garmin Tactix 7 Pro Edition 010-02704-11
indirim
0.00 TL 53,248.05 TL
Vade Farksız 6 Taksit

Alışveriş Sepetim