4 SAATTE TESLİMAT
HEDİYELİ ÜRÜN
  • Garmin D2 Delta PX Titanyum 010-01989-31
  • Garmin D2 Delta PX Titanyum 010-01989-31

Garmin D2 Delta PX Titanyum 010-01989-31

Türkiye Resmi Distribütörü Garantili
  • %35 İNDİRİM
  • 30,746.00 TL 19,990.00 TL
Vade Farksız 7 Taksit
2,855.71 TL 'den başlayan taksitlerle
Aynı Gün Ücretsiz Kargo
16:30 a kadar verilen siparişler
% 100 Orjinal Ürün Garantisi
İade ve Değişim Garantisi

Pulse Ox Sensörlü Bilekten GPS Uçuş Navigasyonu
Bileğe dayalı Pulse Oksimetre sensörüne¹ sahip birinci sınıf GPS aviator saat, kandaki oksijen doygunluğunu izler
Havacılık fonksiyonları içinde dinamik renkli haritalar, NEXRAD hava durumu², havalimanı verileri, otomatik uçuş günlüğü kaydı, uyarılar, seçilen uçak elektronik sistemleriyle bağlantı ve çok daha fazlası bulunur
Akıllı bildirimler² yoldayken temasta kalmanızı sağlar ve spor saati fonksiyonları bilekten kalp atış hızı ölçümü¹, aktivite profilleri, fitness izleme² ve daha fazlasını sunar
Saatiniz üzerinde 500'e varan şarkıyı kolaylıkla saklayabilir, çalabilir ve telefonsuz dinleme³ deneyimi için Bluetooth® teknolojisine sahip ses paneli veya kulaklığa (ayrı satılır) bağlayabilirsiniz
Garmin Pay™ temassız ödeme çözümü4 ödemelerinizi saatinizle rahatlıkla yapabilmenizi sağlar, böylece paranızı ve kartlarınızı evinizde bırakabilirsiniz
Pil performansı5: Akıllı saat modunda 20 güne ve GPS + Pulse Oksimetre modunda 18 saate kadar (ayarlara bağlı olarak değişir)

Birinci sınıf GPS Aviator saatlerinden oluşan Garmin D2 serisi, global uçuş navigasyonu özelliğini geleceği gören pilotlar ve uçuş severlerin bileklerine yerleştirme konusunda bir ilki oluşturmuştur. Şimdi D2 Delta serimizle bu teknolojiyi yepyeni bir yetenek ve bağlanabilirlik seviyesine taşıdık. Gelişmiş uçuş ve spor saati fonksiyonlarıyla bu yeni ince tasarımlar (3 boyda mevcut) tarzınızı vurgularken günü rahatlıkla geçirmenize yardımcı olur. Bu saatler aynı zamanda 500'e varan şarkıyı depolama kapasitesi ve Garmin Pay temassız ödeme çözümümüz gibi kullanışlı özellikleri de içerir.

Yüksekten Uçan Havacılar için D2 Delta PX
Şık, titanyum grisi elmas benzeri karbon (DLC) finişli çerçeveye sahip tam boyutlu (51 mm) bir form faktörü ve bilezik tarzında saat kayışının yanı sıra çizilmez kubbeli safir kristal mercekle D2 Delta PX modeli, şimdiye kadar yaptığımız en gelişmiş ve en sofistike uçuş saatidir. Zorlu ortamlarda ekstra sağlam dayanıklılık için üretilmiş bu saat, kokpitinizde güvenilir durum referansı ve yedek navigasyon sağlaması konusunda kendisine güvenebileceğiniz gerçek bir GPS'e dayalı uçuş sistemidir. Dahası bu, kan oksijen doygunluğu bilgisi sağlamak için bilekten Pulse Oksimetre sensörü¹ sunan ilk D2 serisi saatimizdir. Ayrıca uçuşlar arasında kişisel fitness hedeflerinize ulaşmak için en yeni spor saati özelliklerini de kullanabilirsiniz — bunlar içinde Elevate™ bilekten kalp atış hızı ölçümü¹, günlük aktivite izlemesi², egzersiz ölçümleri ve daha fazlası dahildir. Yoğun aktiviteler için her D2 Delta versiyonu, aletsiz kolay QuickFit® kayış değişimi sunan yumuşak, esnek ve siyah silikondan spor bir kayışla birlikte gelir. Üstelik nereye giderseniz gidin, saatin üzerindeki akıllı bildirimler1 (e-postalar, metin mesajları, uyarılar ve daha fazlası) yoldayken habersiz kalmamanızı sağlar.

Oksijen Doygunluğunu Kontrol Edin
D2 Delta PX üzerindeki Pulse Oksimetre sensörü, kan dolaşımınızdaki hemoglobin yüzdesini belirlemek ve vücudunuzun oksijen doygunluk seviyesini göstermek için bileğiniz üzerinde ışık ışınları kullanır. Bu O2 doygunluk seviyesi bir dizi faktöre bağlı olarak değişir, bunlar içinde genel sağlık durumunuz, nefes alma hızınız ve aktivite seviyeniz vardır. Pulse Oksimetre ile kontrol etmek size vücudunuzun oksijen seviyelerinin daha yüksek rakımlardaki ince havaya ne kadar iyi uyum sağladığı konusunda bilgi sahibi olmanıza yardımcı olabilir.

Doğrudan Uçun veya Uçuş Planları Navigasyonunu Kullanın
Dünya çapındaki havalimanlarını içeren dahili veri tabanını kullanan D2 Delta PX Aviator saat, basit bir biçimde 2 ayrı düğmeden birine basarak bize özgü olan Direct-to ve Nearest rota fonksiyonlarına erişmenizi sağlar. Böylece doğrudan seçtiğiniz bir konuma veya ara noktaya uçabilirsiniz veya hızlı biçimde iniş yapmanız gerekiyorsa en yakındaki havalimanını bulabilirsiniz. Saatin tam renkli hareketli haritası üzerinde uçuş yolunuzu yakındaki navigasyon yardımcıları, havalimanları, kavşaklar ve diğer yüzey özellikleriyle ilişkili biçimde görüntüleyebilir veya varış noktanızı gösteren gösterge benzeri HSI rota ibresini takip edebilirsiniz. Bu havalimanları, ara noktalar, hava durumu aktivitesi ve yollar, şehirler, su kütleleri ve daha fazlası gibi VFR referans özellikleri görünümünü hızlı biçimde genişletmek için hareketli haritayı yakınlaştırmak da kolaydır. Ayrıca kendi ara noktalarınızı ayarlamak suretiyle veri tabanına dahil edilmemiş olan herhangi bir konuma da gidebilirsiniz. Hatta, üzerinden uçtuğunuz konumlara kolaylıkla referans vermek ve bunlara geri dönebilmek için Hedef Üzerinde İşaretlenen ara noktalar da yaratabilirsiniz.

Gelişmiş Kokpit Bağlanabilirliği
Sizi daha fazla iş yükünden kurtaran kullanışlılık için kokpit hava elektroniği sisteminize Flight Stream 510 kablosuz ağ geçidimizi (ayrı satılır) ekleyebilirsiniz, bu da uyumlu Garmin GPS navigasyon cihazınız ile D2 Delta PX saatiniz arasında bilgi akışı sağlamak için Connext® teknolojimizi kullanmanızı sağlar. Senkronize edilen GPS konum verileri, saatiniz üzerinde daha da hassas harita detaylarına izin verir. Ayrıca bir veri alanı ekranı kullanarak D2 Delta PX'iniz üzerinde gerçek zamanlı olarak başka bilgilerin (rakım, hava hızı, dış hava sıcaklığı ve daha fazlası gibi) akışını da sağlayabilirsiniz.

Uçuş Planınızı Senkronize Edin
Veri akışı özelliklerine ek olarak, uçağınız içinde isteğe bağlı Flight Stream 510'a sahip olmanın başka bir avantajı daha vardır. Flight Stream 510, D2 Delta serisi saatinize bağlandığında uçuş planı değişikliklerini uyumlu uçuş elektroniği sistemlerinizden D2 Delta'ya otomatik olarak aktaracaktır. Bu kablosuz uçuş planı aktarımı aynı zamanda Garmin Pilot™ uygulamamızla birlikte de çalışır, böylece saatinizle uyumlu Garmin ürünleriniz her zaman senkronize olacaktır. Dahası, saatinizle birlikte gelen önceden yüklenmiş veri tabanlarını kablosuz olarak güncellemek için D2 Delta PX'i Wi-Fi® teknolojisine sahip bir ağ üzerinden bağlayabilirsiniz. Uyumlu bir ADS-B “In” cihazı, örneğin taşınabilir GDL® 50 alıcımız, Garmin Pilot uygulamasının potansiyel trafik hedefleri konusundaki bildirimlerin yanı sıra diğer durumsal uyarıları da D2 Delta PX saatinize göndermesini sağlayacaktır.

Radar Katmanlı Hava Durumu
D2 Delta PX, hava durumu konusunda bir bakışta bilgi sahibi olmanız için kablosuz olarak uyumlu akıllı telefonunuzla birlikte çalışır. Konuma dayalı meteorolojik raporlara (METAR'lar) ve terminal tahmini (TAF) bilgilerine erişebilirsiniz; bunlara rüzgarlar, görüş kabiliyeti, yağış, bulut örtüsü, sıcaklık, çiğ noktası, barometrik basınç ve daha fazlası dahildir. Hızlı bir "kısayol tuşu" — Direct-to ve Aşağı tuşlarına basmak suretiyle — yüksek çözünürlüklü radar grafiklerinin (NEXRAD) hareketli harita üzerine bir katman olarak bindirilmesini sağlar. Böylece hava durumu bilgisi ve uçuş öncesinde akıllıca kararlar vermek için ihtiyacınız olan verilere kolaylıkla erişebilirsiniz.

Uçuş Günlüğü Kaydı Otomatiktir
D2 Delta serisi, akıllı telefonunuzla kablosuz bağlantı üzerinden uçuş günlüğü kaydını ve diğer kayıt tutma görevlerini hızlandırabilir. Kalkış sırasında saat, uçağınızın rakımsal değişikliğini tespit edecek ve günlük tutma fonksiyonunu otomatik olarak başlatacaktır; buna tarih, süre, toplam uçuş süresi ve rota kaydı dahildir. Ardından uçuşunuz tamamlandıktan sonra bu günlük kaydı verilerini güvenceye almak için akıllı telefonunuz üzerinden flyGarmin.com® ve Garmin Pilot uygulamasıyla senkronize edecektir.

Özelleştirilebilir Özellikler
D2 Delta PX saatiniz üzerindeki özelleştirilebilir veri alanları sizin için en önemli olan verilere kolaylıkla erişebilmenizi sağlar; bunlar güncel GPS yer sürati, GPS izlemesi, ara noktalar/havalimanlarına olan mesafe, tahmini yol süresi, yön, süzülme oranı ve diğer temel uçuş parametreleri gibi verilerdir. Önceden seçilmiş bir irtifaya ulaştığınızda veya bundan çıktığınızda sizi bilgilendirmek üzere kullanışlı bir irtifa uyarı özelliği ayarlanabilir. Yaklaşmaların veya uçuş ayaklarının zamanını tutmak için kronometre fonksiyonunu da seçebilirsiniz. Rotadan çıktığınızda veya istenen irtifaya ulaştığınızda size bilgi veren titreşimli uyarılar da mevcuttur. Ve baroya dayalı ayarlanabilir O2 İrtifa uyarısı özelliği, ilave oksijenin gerekli olduğu zamanı size hatırlatmak için titreşecektir. Aynı zamanda, yakıt depolarını değiştirme veya zamanın önem arz ettiği başka görevleri gerçekleştirme zamanlarında etkinleşen titreşimli uyarılara sahip çeşitli başka zamanlayıcı fonksiyonları da mevcuttur.

Gelişmiş Çoklu Spor Özellikleri
D2 Delta PX, tam kapsamlı uçuş özelliklerinin dışında aynı zamanda spor/egzersiz, fitness ve dış mekan navigasyon araçlarından oluşan tam bir set de sunar. Antrenman istatistiklerinizi görüntülemek, gelişiminizi ölçmek ve sakatlanmaktan kaçınmanıza yardımcı olmak için bir dizi fizyolojik metrik, koşu dinamiği, fitness takibi özellikleri ve daha fazlasından faydalanabilirsiniz. Golf, yüzme, koşu, bisiklet, doğa yürüyüşü, kürek, kayak ve daha fazlası için önceden yüklenmiş özel aktivite profilleri sağlanır. D2 Delta PX'iniz, adımları sayma ve uykuyu görüntülemeye ek olarak yakılan kalori bilgisini sağlamak ve fitness aktivitelerinizin yoğunluğunu belirlemek için Elevate bilekten kalp atış hızı ölçüm teknolojisini¹ kullanır. Ek motivasyon için Garmin Connect™ online topluluğumuzdan ileri antrenman ve egzersiz planları indirebilirsiniz.

Biraz Seyahat Müziği
İster havada ister karada olun, D2 Delta PX'iniz ve 500 şarkıya varan dahili müzik deposu sayesinde en sevdiğiniz şarkılar her zaman yanınızdadır. Bilgisayarınızdan müzik aktarmak ve Bluetooth teknolojisine sahip ses paneliniz, kulaklıklarınız veya kulaklık setiniz3 (ayrı satılır) üzerinden keyfini çıkarabileceğiniz en sevdiğiniz şarkılardan oluşan bir oynatma listesi hazırlamak kolaydır. Hatta yolda daha fazla reklamsız dinleme keyfi için seçilmiş müzik akış hizmetlerindeki oynatma listelerinizi saatinizle senkronize edebilirsiniz.

Elinizi Sallayarak Ödeme Yapın
Tüm D2 Delta saatleri aktif yaşam tarzınıza uyum sağlamak için Garmin Pay temassız ödeme çözümümüze4 sahiptir. Satın aldıklarınızın ödemesini yapmak için onu kullanın, böylece paranızı ve kartlarınızı evde bırakırken kasa sıralarından hızla geçip gidebilirsiniz. Temassız ödemeler için tarayıcı hemen her yerde çalışır.

Özel Uygulamalar, Saat Yüzleri ve Kayışlar
Bireyselliğinizi ifade etmek mi istiyorsunuz? D2 Delta PX saatinizi Connect IQ™ mağazamızdan ücretsiz indirmelerle özelleştirmeniz kolaydır. Saatinizin yüzünü değiştirebilir, veri alanları ekleyebilir veya tek bakışta bilgi almak için uygulamalar ve widget'lar alabilirsiniz. Aynı zamanda birinci sınıf deri, metal veya silikondan QuickFit kayışlardan oluşan geniş bir seçenek de mevcuttur, böylece saatinizi herhangi bir alete gerek duymadan her durum, aktivite veya macera için yeniden yapılandırabilirsiniz. Yalnızca değiştirin, tıklayın ve gidin. Garmin olarak D2 aviator saatinizi eşsiz biçimde size ait kılmak için bol miktarda seçenek sunarız.

¹ Bu tıbbi bir cihaz değildir ve herhangi bir tıbbi durumun teşhisi veya izlenmesinde kullanılması amaçlanmamıştır
² Uyumlu bir akıllı telefon ile eşleştirildiğinde
³ Uyumlu Bluetooth dinleme cihazı gerektirir (A2DP Bluetooth profili)
4 Şu anda desteklenen ülkeyi, ödeme ağınız ve çıkaran banka bilgilerini görüntüleyin *Garmin Pay hizmeti henüz ülkemizde kullanılmamaktadır.
5 Pil ömrü seçilen performans ve kullanıma bağlı olarak değişiklik gösterebilir
 

Lens Malzemesi : Kubbeli safir kristal
Çerçeve malzemesi : Titanyum
Kasa malzemesi : Metal arka kapaklı fiber takviyeli polimer
QuickFit™ saat kordonu ile uyumlu : Evet (26 mm)
Kayış malzemesi : Silikon veya titanyum
Fiziki boyut : 51 x 51 x 17.5 mm
Ağırlık : 87 gr
Su sınıfı : 10 ATM
Ekran tipi : Gün ışığında görünür, transrekleftif memory-in-pixel (MIP)
Ekran boyutu : 1,2" (30,4 mm) çap
Ekran çözünürlüğü : 240 x 240 piksel
Renkli ekran : Var
Pil ömrü : Smartwatch: 20 güne kadar | GPS: 32 saate kadar | GPS + SPO2: 18 ssate kadar | GPS + Music: 13 saate kadar | UltraTrac™ modu: 70 saate kadar
Bellek/geçmiş : 16 GB
Zaman/tarih : Var
GPS Zaman Senkronizasyonu : Var
Otomatik gün ışığından tasarruf zamanı : Var
Alarm saati : Var
Zamanlayıcı : Var
Kronometre : Var
Gündoğumu/günbatımı zamanları : Var
GPS : Var
GLONASS : Var
Galileo : Var
Garmin Elevate™ bilekten kalp atış hızı monitörü : Var
Barometrik altimetre : Var
Pusula : Var
Jiroskop : Var
İvmeölçer : Var
Termometre : Var
Pulse Ox : Var (İklime alışma ile)
Bağlantı desteği : Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
Connect IQ™ (indirilebilir saat yüzleri, veri alanları, widgetlar ve uygulamalar) : Var
Akıllı Bildirimler : Var
Metin yanıtı / metin ile telefon görüşmesini reddetme (yalnızca Android ™) : Var
Takvim : Var
Hava durumu : Var
Akıllı telefon müzik kontrolü : Var
Saatte müzik oynatır ve kontrol eder : Var
Müzik depolama : 500 şarkıya kadar
Telefonumu Bul : Var
Saatimi Bul : Var
Uzaktan VIRB® Kamera Kontrolü : Var
Akıllı telefon uyumluluğu : iPhone®, Android™
Garmin Connect™ Mobile ile uyumlu : Var
Garmin Pay : Var (Ülkemizde henüz kullanılmamaktadır)
Dünya çapında havalimanı veri taban(lar)ı : Var
Ayarlanabilir baro ayarlı altimetre : Var
HSI'ye (boylamsal durum göstergesi) sahip 3 eksenli pusula : Var
Zulu/UTC ile çoklu saat dilimi : Var
Garmin Pilot™ üzerinden uçuş planlarını kablosuz olarak alın : Var
Hareketli harita üzerinde NEXRAD : Var
Havacılık havalimanları, navigasyon yardımcıları, yollar, su kütleleri ve daha fazlasını içeren Hareketli Harita : Var
Ara nokta bilgi sayfası : Var
Dünya çapında NAVAID ve Kavşak veri taban(lar)ı : Var
Connext avionics bağlantısı : Var
Uçuş Pulse Ox : Var
Adım sayacı : Var
Hareket çubuğu (belirli bir hareketsizlik süresinden sonra cihaz üzerinde görüntülenir; sıfırlamak için birkaç dakika yürümeniz gerekir) : Var
Otomatik hedef (aktivite seviyenizi öğrenir ve günlük bir adım hedefi belirler) : Var
Uyku izleme (toplam uykuyu ve hareketli veya dinlendirici uyku dönemlerini izler) : Var
Yakılan kalori : Var
Tırmanılan zeminler : Var
Kat edilen mesafe : Var
Yoğunluk dakikaları : Var
TrueUp™ : Var
Move IQ™ : Var
Fitness Yaş : Var (uygulamada)
Tüm gün stres takibi : Var
Mevcut spor salonu aktivite profilleri : Dayanıklılık Antrenmanı, Kardiyo Egzersizi, Eliptik Antrenman, Merdiven Basamak Çıkma, Tırmanma, İç Mekan Kürek Çekme, Yoga
Kardiyo antrenmanı : Var
Dayanıklılık Antrenmanı : Var
Otomatik rep sayma : Var
GPS hız ve mesafe : Var
Özelleştirilebilir veri sayfaları : Var
Özelleştirilebilir aktivite profilleri : Var
Auto Pause® : Var
Interval egzersizi : Var
Gelişmiş antrenmanlar : Var
İndirilebilir egzersiz planları : Var
Auto Lap® : Var
Manuel tur : Var
Yapılandırılabilir tur uyarıları : Var
V02 maks : Var
Egzersiz Durumu (Egzersiz geçmişinizi ve fitness düzeyi trendinizi izleyerek etkin şekilde egzersiz yapıp yapmadığınızı görmenize imkan tanır.) : Var
Egzersiz Yükü (Tahmini EPOC'den hesaplanan, son 7 gündeki toplam egzersiz yükünüz) : Var
Egzersiz Etkisi (aerobik) : Var
Egzersiz Etkisi (anaerobik) : Var
Özelleştirilebilir uyarılar : Var
Sesli uyarılar : Var
Bitiş zamanı : Var
Sanal Partner : Var
Bir aktivitede yarışın : Var
Otomatik multispor aktiviteleri : Var
Manuel multispor aktiviteleri : Var
Rota kılavuzu : Var
Segmentler (Live, Garmin) : Var
Strava özellikleri (Fener, canlı segmentler) : Var
LiveTrack : Var
Grup LiveTrack : Var
Gidiş dönüş saha oluşturucusu (koşma/bisiklet sürme) : Var
Trendline™ Popüler Rotalar : Var
Dokunmatik ve/veya tuş kilidi : Var
Kısayol tuşları : Var
Otomatik kaydırma : Var
Saat üzerinde aktivite geçmişi : Var
HR bölgeleri : Var
HR uyarıları : Var
HR kalorileri : Var
% HR maks : Var
% HRR : Var
Mola süresi : Var
Otomatik maks HR : Var
HRV stres testi, kalp atış hızınızı hareketsizken 3 dakika boyunca ölçerek size tahmini stres miktarınızı bildirir. Ölçüm, 1 ile 100 arasındadır; düşük puanlar düşük stres seviyelerini gösterir) : Var (uyumlu aksesuar ile)
Yüzerken kalp atış hızı kaydı : Var (HRM-Tri™ ve HRM-Swim™ ile)
HR Yayını (ANT+™ üzerinden eşlenen cihazlara HR verilerini yayınlar) : Var
Mevcut koşu profilleri : Koşu, Koşu bandı Koşusu, Yol Koşusu
GPS bazlı mesafe, zaman ve hız : Var
Koşu dinamikleri : Var (uyumlu aksesuar ile)
Dikey salınım ve oran (Koşu hareketinizdeki 'sıçrayışın' derecesi ve adım uzunluğu ile efor-fayda oranı) : Var (uyumlu aksesuar ile)
Zeminle temas süresi ve denge (koşu hareketinde uçuştan ziyade ayağınızın zeminle olan temasının ne kadar sürdüğünü gösterir ve koşu simetrinizi kontrol etmenizi sağlar) : Var (uyumlu aksesuar ile)
Adım uzunluğu (gerçek zamanlı) : Var (uyumlu aksesuar ile)
Tempo (gerçek zamanlı olarak dakika başına adım sayısını sağlar) : Var
Performans durumu (6-20 dakika koştuktan sonra, gerçek zamanlı durumunuzu ortalama fitness düzeyinizle karşılaştırır) : Var
Laktat sınırı (adım ve kalp atış hızı analizlerinizle kaslarınızın hızla yorulmaya başladığı noktayı tahmin eder) : Var (uyumlu aksesuar ile)
Koşu antrenmanları : Var
Yarış öngörücüsü : Var
Ayak podu uyumlu : Var
F/M/B mesafeleri (yeşil alanın ön, orta ve arkasına olan mesafe) : Var
Tuzaklara/Keskin açılara olan mesafe : Var
Atış mesafesi ölçer (parkurdaki herhangi bir noktadan itibaren atış mesafesini hesaplar) : Otomatik
Dijital puan çizelgesi : Var
İstatistik takibi (vuruş, tur başına vuruş, saha ve geçiş vuruşu) : Var
Garmin AutoShot™ : Var
Otomatik CourseView güncellemeleri : Var
Manuel pim konumu ile Saha Görünümü : Var
Tehlikeler ve saha hedefleri : Var
TruSwing™ uyumlu : Var
Raund zamanlayıcı/odometre : Var
Mevcut dış mekan rekreasyon profilleri : Doğa Yürüyüşü, Tırmanış, Dağ Bisikletçiliği, Kayakçılık, Kar Kayağı, Kros Kayağı, Kürek Sörfü, Kürek Çekme, Kano, Jumpmaster, Taktik
Noktadan noktaya navigasyon : Var
Gerçek zamanlı gezinti izi : Var
Başlangıca geri dönüş : Var
TracBack® : Var
UltraTrac modu : Var
Around Me modu : Var
Yükselti profili : Var
Hedefe kalan mesafe : Var
Fırtına Uyarısı ile barometrik yön göstergesi : Var
ClimbPro™ Tırmanış Planlayıcısı : Var
Parkur koşusu otomatik tırmanma : Var
Dikey hız : Var
Toplam tırmanış/iniş : Var
Gelecek yükselim krokisi : Var
Önceden yüklenmiş topografik haritalar : Var
İndirilebilir kartografya desteği : Var
BaseCamp™ ile uyumlu : Var
GPS koordinatları : Var
Öngörülen ara nokta : Var
Sight 'N Go : Var
Alan hesaplama : Var (Connect IQ™ ile)
Av/balık takvimi : Var (Connect IQ™ ile)
Güneş ve Ay bilgisi : Var (Connect IQ™ ile)
Çift ızgaralı koordinatlar : Var
XERO™ Konumları : Var
Mevcut bisiklet profilleri : Bisiklet, Dağ Bisikleti, Triatlon
Sürüş rotaları : Var
Bisiklet turu ve turda maksimum güç (güç sensörü ile) : Var
Süre/mesafe uyarıları (hedefinize yaklaştığınızda alarm çalar) : Var
FTP (Fonksiyonel Sınır Gücü) : Var (uyumlu aksesuar ile)
Garmin Döngü Haritası (yönlendirilebilir döngüye özgü sokak haritası) : Var
Vector™ (güç ölçer) ile uyumlu : Var
Güç ölçer uyumluluğu (uyumlu üçüncü taraf ANT+™ destekli güç ölçerlerden gelen verileri gösterir) : Var
Varia Vision™ (kafaya monte ekran) ile uyumlu : Var
Varia™ radar (arkaya dönük radar) ile uyumlu : Var
Varia™ lights ile uyumlu : Var
Hız ve kadans sensörü desteği (sensör ile) : Var (ANT+® ve Bluetooth® Smart sensörleri)
Mevcut yüzme profilleri : Havuzda Yüzme, Açık Suda Yüzme, Yüzme/Koşu
Havuz yüzme metrikleri (uzunluklar, mesafe, ilerleme hızı, kulaç sayımı/oranı, kaloriler) : Var
Kulaç tipi algılama (serbest tarz, sırt üstü, kurbağalama, kelebek) : Var
Yüzme verimi (SWOLF) : Var
Eğitim kaydı : Var
Havuzda yüzme antrenmanları : Var
Açık su metrikleri (mesafe, ilerleme hızı, kulaç sayımı/oranı, kulaç mesafesi, kaloriler) : Var
Kalp atış hızı (dinlenmeler sırasında gerçek zamanlı, dinlenmeler sırasında ara ve seans istatistikleri ve yüzme sonrası otomatik kalp atış hızı indirme) : Var (HRM-Tri™ ve HRM-Swim™ ile)

Benzer Ürünler

4 SAATTE TESLİMAT
HEDİYELİ ÜRÜN
Polar Vantage M2 Black Grey S-L
%5indirim
5,969.00 TL 5,670.55 TL
Vade Farksız 7 Taksit
4 SAATTE TESLİMAT
HEDİYELİ ÜRÜN
Garmin Fenix 7 Solar Siyah 010-02540-11
%11indirim
22,779.00 TL 20,273.31 TL
Vade Farksız 7 Taksit
4 SAATTE TESLİMAT
HEDİYELİ ÜRÜN
Polar Grit X Pro Titanyum M-L
%5indirim
11,699.00 TL 11,114.05 TL
Vade Farksız 7 Taksit
4 SAATTE TESLİMAT
HEDİYELİ ÜRÜN
Suunto 7 Matte Black Titanyum SS050568000
%20indirim
10,029.00 TL 7,979.00 TL
Vade Farksız 7 Taksit
4 SAATTE TESLİMAT
HEDİYELİ ÜRÜN
Polar Vantage V2 Siyah
%13indirim
9,799.00 TL 8,499.00 TL
Vade Farksız 7 Taksit
4 SAATTE TESLİMAT
HEDİYELİ ÜRÜN
Garmin Instinct Solar Grafit Siyah 010-02293-00
%11indirim
8,411.00 TL 7,485.79 TL
Vade Farksız 7 Taksit
4 SAATTE TESLİMAT
HEDİYELİ ÜRÜN
Polar Vantage V Siyah
%17indirim
8,999.00 TL 7,490.00 TL
Vade Farksız 7 Taksit
4 SAATTE TESLİMAT
HEDİYELİ ÜRÜN
Suunto 9 Baro Black SS050019000
indirim
0.00 TL 12,039.00 TL
Vade Farksız 7 Taksit
4 SAATTE TESLİMAT
HEDİYELİ ÜRÜN
Garmin Forerunner 255S Gri 010-02641-12
%11indirim
10,747.00 TL 9,564.83 TL
Vade Farksız 7 Taksit
4 SAATTE TESLİMAT
HEDİYELİ ÜRÜN
Garmin Fenix 7 Sapphire Solar Karbon Gri DLC Titanyum - Titanyum Kayış  010-02540-39
%11indirim

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı